UA | DE

Kariera

W sieci ośrodków radioterapii Amethyst obowiązują światowe standardy medyczne i najwyższa jakość. Nowoczesne procedury radioterapeutyczne wymagają wiedzy i doskonałego przygotowania całego zespołu specjalistów. Taki poziom obsługi pacjentów Amethyst gwarantuje dzięki ciągłej edukacji i rozwojowi swoich pracowników. Są oni szkoleni w renomowanych światowych ośrodkach radioterapii. Poznają zasady obsługi sprzętu najnowszej generacji i uczą się pracy w zespołach. Współcześnie planowanie i wdrażanie radioterapii jest kompleksowym procesem, który wymaga perfekcyjnego połączenia ekspertyzy zespołu medycznego i technologii najnowszej generacji. W radioterapii lekarz, fizyk medyczny i technicy obsługujący sprzęt są równoprawnymi partnerami.

Praca w sieci Amethyst Radiotherapy to szansa na rozwój i stałą edukację, kontakt z największymi autorytetami i nieustanne doskonalenie standardów.

Pielęgniarka - Zgorzelec

29.06.2017

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Pielęgniarka numer referencyjny: MED/2/2017miejsce pracy: Zgorzelec (województwo dolnośląskie

czytaj więcej >
Fizyk medyczny

26.06.2017

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: fizyk medyczny,   numer referencyjny: MED/1/2017, miejsce pracy: Kraków (województwo małopolska).

czytaj więcej >
Technik elektroradiologii

16.01.2017

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: technik elektroradiologii, numer referencyjny: TECH/2/2016, miejsce pracy: Zgorzelec (województwo dolnośląskie)

czytaj więcej >